Yenilikçi, Verimli ve Değer Odaklı Çözümlerimiz ile 10 Yıllık Tecrübe

Kurulduğu günden bu yana inşaat ve mimarlık alanlarında faaliyet gösteren firmamız mimari proje, danışmanlık, proje yönetimi, uygulama yönetimi ve denetim ruhsatlandırma alanlarında hizmet vermektedir.

Özellikle Sağlık Yapıları konusunda yeterli deneyime sahip olarak güvenli, yüksek kalite ve uygun maliyetli proje ve proje yönetimi hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum göstererek sürekli gelişim amacı gözetmektedir.

Alanlarında uzman ekibiyle ve yurtiçi - yurtdışı çözüm ortaklarıyla sizin için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Yatırım Planlama

Sağlık sektöründe planlama, uygulama, medikal yerleşim ve proje finansmanı konularında “anahtar teslimi” hizmet

Proje & İnşaat Yönetimi

Planlama, inşaat ve işletme gibi binanın yaşam döngüsü boyunca kullanılacak kapsamlı verilerin toplanarak, tüm bina yaşam döngüsü boyunca sürekli olarak zenginleştirilen bir dijital ikiz oluşturulur ve projede yer alan herkes için verimli ve şeffaf bir iş birliği ve iyileştirilmiş bir iş akışı sağlanır.

Yapı Bilgi Modellemesi

Yapı bilgi modellemesi (BIM), inşaat sektöründeki teknolojik ve dijital dönüşüm sürecindeki en önemli yeniliklerin başında yer almaktadır.

Teknolojik Medikal Çözümler

Teknolojik medikal çözümler kapsamında anahtar teslimi projeler sunulmaktadır. Laboratuvar Kurulması, Biyogüvenlik, Robotlu Lojistik Sistemler, Çamaşırhane, Mutfak, Eczane, Atık Yönetimi, Medikal Cihaz Yer Hazırlığı gibi konularda çözümler üretilir.